I kolejka za Nami - FC w Pomp 2-3 KS Banino
Nasza drużyna wygrała w debiutanckim meczu I ligi. Przeciwnik do łatwych nie należał, ale Nasi zawodnicy godnie stawili czoła i pokonali rywala. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.
Pierwsza jedenastka to:
Cieśliński - Dzienisz, Bajer, Żmuda, Nachyła - Heimowski, Fruman A., Warowny, Łyszkowski - Teca, Kubik.
Zdobywcy bramek:
Warowny z rzutu wolnego na 1:1
Dzienisz na 2:1
Heimowski po kontrataku na 3:1
Rezerwowi:
Tokarzewski, Neubauer, Nikodem, Hryciuk, Furman P.
Wszyscy rezerwowi grali w meczu, z racji dopuszczonych przez organizatora zmian lotnych.
Kapitan Naszego zespołu Piotr Żmuda powiedział po spotkaniu: "Każdy z zawodników dołożył swoją cegiełkę do wyniku zostawiając serce na boisku."
Wyróżniającymi postaciami w Naszym zespole byli Heimowski Michał grający na skrzydle, Jarosław Warowny występujący na pozycji ofensywnego pomocnika, zarazem osoba odpowiadająca za rozegranie Naszej drużyny. Na wyróżnienie zasłużył również defensywny pomocnik, który środka pola nie oddał nikomu, to Adam Furman.
Gratulacje dla całego zespołu !!!
Zapraszamy już teraz na 2 kolejkę, zagramy z OKS Gdańsk. Mecz 17 września o 17:30