4. kolejka, 3-zwycięstwo .. Dajemy radę !!

W 4 kolejce spotkań graliśmy z zespołem Zdrowej Materii. Mecz ten wygraliśmy 3-1, niestety po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1-0. W drugiej odsłonie spotkania Nasza drużyna wzięła się do pracy i strzeliła 3 bramki.

Graliśmy w składzie wyjściowym:

Cieśliński - Kaniecki, Żmuda, Nachyła - A.Furman, P.Teca - Michał Heimowski, Warowny, Kubik - Łyszkowski, Dzienisz.

Rezerwowi:

Tokarzewski, Mikołaj Heimowski, Mielewski, B.Teca, Bajer, Duszyński

Zdobywcy bramek to: Nałycha, P.Teca, Warowny.

Za dobry występ należy pochwalić Naszych strzelców bramek, grali całe spotkanie pewnie i co najważniejsze efektywnie. Michał Nachyła zdobył kapitalną bramkę po stracie piłki przez przeciwnika i Naszej kontrze. Warto napomnieć że Piotr Żmuda Nasz kapitan wypracował rzut karny, który na bramkę pewnie wykorzystał Patryk Teca. Na koniec już bezradnego rywala, wybijającego piłki na ślepo do przodu, dobił Jarek Warowny, wtedy było już po meczu. Jarek jak na razie jest u Nas najskuteczniejszym zawodnikiem. Zdobył w 4 kolejkach, 4 bramki.

Już dziś zapraszamy na mecz KS Banino - Legion II, 8.10 o godzinie 21:00