3.kolejka - ZWYCIĘSKA kolejka .. !!

Dla Nas 3. kolejka meczy zakończona - ZWYCIĘSTWEM..!!
Mecz z dotychczasowym vice liderem ligi Danzig Team, do przodu 3-0 dla KS Banino.

Wyjściowy skład: Cieśliński - Dzienisz, Żmuda, Nachyła - Furman, P. Teca - Michał Heimowski, Warowny, Łyszkowski - S. Teca, Kupczak

Rezerwowi:
B. Teca
Duszyński
Hryciuk
Mielewski
Mocarski
Tokarski
Stępkowski
Mikołaj Heimowski

Bramki dla Naszego zespołu zdobyli dwie Jarek Warowny i jedną dołożył Adam Furman.

Pierwsza bramka Naszego zespołu, zdobyta przez Jarka Warownego była przecudnej, niemal że galaktycznej urody, niewiarygodny strzał zza pola karnego, wpadł do bramki. Warto wspomnieć również o bramce Adama Furmana, tutaj drużyna pokazała że gra się dopóki nie ma gwizdka sędziego. Z rzutu wolnego dośrodkował Patryk Teca, zdawało się że piłka opuści plac gry, na nieszczęście przeciwnika dopadł do niej Michał Nachyła, który jakimś tylko jemu znanym sposobem piętą zgrał ją przed pole karne, a do niej dopadł wślizgiem nasz defensywny pomocnik. W tym momencie morale przeciwnika padło. Zwycięstwo musiało należeć do Nas..!!

Powiązana galeria: